Push up nebo soft?

Určitě víte o existenci několika druhů podprsenek, kam se řadí nevyztužené, vyztužené, polovyztužené nebo bezešvé. Push-up podprsenky se nosí tehdy, když ženy chtějí mít větší objem prsou. Push-up podprsenky dovedou zvýraznit dekolt, zkrášlit ho a pochopitelně si ženy tento fakt nenechají ujít. Podprsenky typu push-up se řadí mezi nejvyhledávanější druhy, ale hlavně se díky svému účelu hodí pro ženy s poprsím o velikostech košíčků A a B.

push up nebo softModerní push-up podprsenky dovedou ženy s malým nebo středně velkým poprsím dostat do větší pohody. Budou si připadat více sexy a sebevědomé. Nabídka je rozmanitá – k mání jsou druhy hladké, řasené či s atraktivními vzory.

Soft podprsenky budou preferovat ženy s větším poprsím. Právě pro ně byly stvořeny soft podprsenky, podporující přirozené tvary prsou a maximální pohodlí během nošení. U soft podprsenek si můžete dopřát různé barvy a velikosti. Nabízeny jsou varianty s kosticemi i bez kostic. Soft podprsenky se vyrábějí bez vycpávek a proto jsou ideálním spodním prádlem pro ženy, které nemají rády další zvětšování jejich přirozeně velkých prsou a pochopitelně odmítají i push up podprsenky.

Podprsenky soft nabízí hlavně pohodlí při nošení. Větší prsa podporují širší ramínka a podprsenky zakrývají větší část poprsí. Zaručeno je také větší podpora a zpevnění prsou, pokud jde o porovnání s ostatními druhy podprsenek.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář