Dámské bezešvé prádlo Brubeck

damske bezesve pradlo brubeckDámské krásné spodní prádlo Brubeck se v mnohých ohledech liší od prádla, které všichni dennodenně nosíme. Určeno je především pro muže a ženy zabývající se aktivně sportem. Bezešvé pánské a dámské spodní prádlo není jediným sortimentem značky. Specialitou je termoprádlo, které se ve své podstatě používá obdobně jako spodní prádlo, ale má mnoho unikátních vlastností. Jak již název napovídá, jedná se o tepelně-izolační, ale zároveň větrané prádlo – používají jej např. motorkáři. V letních měsících pomáhá sportovci odvádět pot, ochlazuje jeho tělo během sportovního výkonu. Je možné jej koupit v e-shopech s klasickým prádlem, ale i v internetových obchodech specializujících se na sportovní vybavení a outdoor módu.

Prádlo, které má švy, může v některých situacích nepříjemně škrábat. Při sportování může prádlo se švy poškodit jemnou pokožku každé ženy i každého muže. Jedná se především pak o extrémně citlivé partie stehen, třísel, boků, podpaží a krku. Během sportování člověk vykonává stále opakované pohyby, které mohou vést k odření rukou či nohou. Nepovedený šev spodního prádla v takové situaci dokáže pekelně zazlobit, ostatně prádlo se švy je jedna z věcí, na kterou si sportovci stěžují nejvíce. Dejme tomu třísla jsou během běhu namáhána ve velké míře. Opakovaným „přešlapováním“ (na rotopedech nebo běžících pásech je to ještě znatelnější) se pokožka lehce zraní o „ostrý“ šev.

Firma Brubeck vyrábí jen sportovní spodní prádlo (bezešvé spodní košile, kalhotky, nikoli erotické prádlo. To znamená termoprádlo, bezešvé prádlo, ale nikoli např. luxusní korzety, barevné punčochy, samodržící silonky, noční pyžama, podvazkové pásy, župany a další.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář