Bezešvé boxerky Brubeck

boxerky brubeckSamozřejmě náchylnost během sportování není jen problémem žen. I muži znají okamžiky, kdy při běhu trpí tím, že je jejich úzké slipy „řežou“ do choulostivých míst – především pak mohou švy škrábat v oblasti třísel. Brubeck bezešvé boxerky takovým problémům zabraňují. Stejně jako ostatní prádlo, jsou bezešvé boxerky vyrobené hlavně z bavlny, která je velmi příjemná na omak, a unikátní polypropylenové fólie. Samozřejmě i pánské bezešvé boxerky mají unikátní systém dvou vrstev látky, který je použit u většiny kolekcí prádla Brubeck. Díky tomuto systému jsou boxerky skvělé větrány, pohlcují pot a jsou antialergenní a bakteriostatické. V neposlední řadě díky přízi Smart zabraňují vzniku nežádoucích pachů, zvýšení tělesné teploty a dalším nebezpečím. Velmi oblíbenou novinkou by se mohly stát připravované bezešvé plavky.

Všechno uvedené zboží je možné si zakoupit v mnoha provedeních, velikostech a barvách, protože firma vyrábějící dámské spodní prádlo Brubeck si potrpí i na hezký a oku lahodící design.

U firmy nenakoupíte zboží jako: erotické spodní prádlo, spodní prádlo luxusně zdobené, pyžama, sexy tanga, kalhotky a erotické podprsenky, punčochy, silonky, korzety, župany, letní plavky, erotické podvazkové pásy a všeobecně veškeré erotické zboží. Brubeck vyrábí především funkční spodní prádlo.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář